Версія для друку
Написати листа
РІШЕННЯ
Про погодження проекту
„Вдосконалення системи накопичення, обробки статистичної облікової та звітної медичної документації Павлоградської центральної районної лікарні“
Відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, Указу Президента України від 30 серпня 2001 року № 749/2001 „Про державну підтримку розвитку місцевого самоврядування в Україні“, Указу Президента України від 28 жовтня 2002 року № 952/2002 „Про Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування“, Постанови Кабінету Міністрів від 24 лютого 2003 року № 64 „Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування“, враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань розвитку місцевого самоврядування, зв’язків із засобами масової інформації та соціально-культурної сфери та постійної комісії районної ради з питань планування бюджету та фінансів районна рада вирішила:
1. Погодити проект „Вдосконалення системи накопичення, обробки статистичної облікової та звітної медичної документації Павлоградської центральної районної лікарні“, розроблений центральною районною лікарнею, згідно з додатком.
2. Направити проект для участі у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.
3. Передбачити при формуванні районного бюджету на 2012 рік на реалізацію проекту „Вдосконалення системи накопичення, обробки статистичної облікової та звітної медичної документації Павлоградської центральної районної лікарні“ кошти в сумі 50,0 тис. грн.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету та фінансів, координацію роботи на заступника голови районної ради Гримайло Н.В.
Голова районної ради В. БУЛГАКОВ
м. Павлоград
30 червня 2011 року
№ 84-9/VІ
АНОТАЦІЯ ПРОЕКТУ
ПРОЕКТ „Вдосконалення системи накопичення, обробки статистичної облікової та звітної медичної документації Павлоградської центральної районної лікарні“
Актуальність проекту. Прийняття обґрунтованих рішень в структурних підрозділах Павлоградської ЦРЛ повинно базуватися на вірогідних висновках, отриманих під час аналізу динаміки показників демографічної та медичної статистики – на засадах сімейної медицини, таким чином рішення про застосування профілактичних, діагностичних і лікувальних заходів будуть приймати виходячи з отриманих доказів їх ефективності та безпеки надання медичної допомоги пацієнтам або надання медичних послуг сільському населенню.
Одним з факторів досягнення якісних медичних послуг є повноцінна і багатостороння інформація про ефективність заходу та висновки з ґрунтовними рекомендаціями.
Впровадження проекту сприятиме економічному використанню ресурсів, бюджетних коштів, зниженню захворюваності, інвалідності, смертності населення.
Відповідно до цього буде висока вірогідність позитивного ефекту в результаті втілення управлінського рішення в життя.
Все це неможливе без інформатизації процесів в статистиці та наявності відповідних програм за допомогою яких можливе введення, зберігання та обробка первинної облікової та звітної медичної документації.
Перелік заходів проекту: Придбання певної кількість комп’ютерної техніки та програмного забезпечення для обробки інформаційно – аналітичним відділом медичної статистичної інформації, яка надходить з амбулаторій загальної практики сімейної медицини та поліклініки, підготовка медичних працівників до користування персональними комп’ютерами та програмами, висвітлення в засобах масової інформації про впровадження проекту.
Очікувані результати проекту: Автоматична обробка статистичної інформації дозволить покращити точність і достовірність статистичних звітів, надасть інформацію про „слабкі“ сторони в роботі структурних підрозділів ПЦРЛ, дасть можливість своєчасно реагувати на негативні показники (зменшення виявлення окремих захворювань, збільшення інвалідності, смертності населення Павлоградського району), буде сприяти економії коштів (20%), ефективному використанню ресурсів лікарні, підвищенню якості надання медичних послуг, скоротить час роботи медичного персоналу з медичною документацією, об’єднанню всіх підрозділів та співпрацю з іншими лікувальними закладами області та України.
Цільовими групами даного проекту є 29051 житель Павлоградського району, які обслуговуються поліклінікою та амбулаторіями загальної практики сімейної медицини – це працездатне населення – 14948; пенсіонери – 9698, діти до 14 років – 3533, підлітки – 872, вагітні – 101, інваліди – 1463, ветерани – 1552 , діти війни – 4070, хворі на туберкульоз – 320, онкохворі – 502, ВІЛ інфіковані – 77, хворі на цукровий діабет – 699, хворі, які знаходяться під диспансерним наглядом – 18089 .
Амбулаторно-поліклінічна допомога залишається основним найбільш масовим видом медичної допомоги, адже на рівні амбулаторно – поліклінічному розпочинають та закінчують своє лікування близько 80% пацієнтів району.
Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту та джерела його фінансування.
Загальний бюджет проекту складає – 240,0 тис. грн., в т.ч.:
З фонду Конкурсу – 163,0 тис. грн.
З районного бюджету – 50,0 тис. грн.
Кошти партнера – 27,0 тис. грн.
Партнери, співвиконавці проекту:
1. Товариство „Нива“ с. Нова Русь Павлоградського району, голова – Головінов Петро Васильович.
2. ПП АФ „Степове“ с. Поперечне, Павлоградський район, голова – Безрук Олександр Іванович.
3. ПП „Яковлєв“ с. В’язівок, Павлоградський район, голова – Яковлєв Ігор Володимирович.
4. Товариство „Вінд“ с. Карабинівка, Павлоградський район, голова – Шаблико Ігор Петрович.
5. ФСГ „Явір“ с. Межиріч, Павлоградський район, голова – Кондрачук Геннадій Олексійович.
Версія для друку
Написати листа
|